VERGİ

- Kanunlar
- Tebliğler
- Sirküler
- Vergi Güncel
- Maliye Bak. Özelgeler
- İnternet Vergi Dairesi
- Tarife/Oran/Tutar/Had
- Vergisel Teşvikler
- E-Beyanname
- Vergi Takvimi
- Gecikme Faizi Hesapla
- Dilekçematik
- Beyanname Formları

SGK

- S.S.K. Mevzuatı
- S.S.K. Web Sitesi
- Sağlık Karnesi Sorgula
- Sigortalılık Tescil Kaydı
- E-Bildirge
- Emekli Olma Zamanı
- Ne Kadar Aylık Alırım
- Gecikme Zammı Hesabı
- Formlar Dilekçeler
- SSK Evrak Takibi

T.C. MERKEZ BANKASI

- Döviz Kurları – Bugün
- Döviz Kurları – Arşiv

RESMİ YAYINLAR

- T.C. Resmi Gazete Arşivi
- T. Ticaret Sicil Gazetesi

TMS UFRS TFRS SPK BDDK STANDARTLARI

- Ulusal ve Uluslararası Mali/Finansal Standartlar

DİĞER KONULAR

- Ekonomi Terimleri Sözl.
 

TAM TASDİK HİZMETİ :
3568 sayılı yasa gereği mükelleflerin yıllık faaliyetleri ilgili mevzuatlar çerçevesinde denetlenerek, yıllık beyanname ve mali tablolar tasdik edilerek rapora bağlanmaktadır.

KDV İADE :
Katma Değer Vergisi Kanunu uyarınca istisna kapsamında yer alan işlemlerden doğan K.D.V. iade işlemlerinin rapora bağlanmasıdır.

MÜŞAVİRLİK ve VERGİ DANIŞMANLIĞI HİZMETİ :
Tam tasdik kapsamında olmayan firmaların vergi ve diğer mali konulardaki sorunlarının çözümüne yönelik danışmanlık hizmeti vermek.

ÖZEL DENETİM VE TASDİK HİZMETLERİ :
Kanun gereği resmi dairelere ve bankalara verilecek her türlü tespit ve tasdik raporlama çalışmaları ile diğer özel konularda değerleme, fiyatlandırma, tasfiye, devir ve birleşme işlemleri ile fizibilite çalışmaları yapmak.

VERGİ İTİRAZ VE UZLAŞMALARI :
İnceleme geçiren firmaların müşavirliklerinin yürütülmesi, uzlaşma görüşmelerinin yapılması, ihtilafın çözümüne katkı sağlamak veya itiraz safhalarında itiraz dilekçelerinin hazırlanarak gerekli cevap ve savunmaların hazırlanması yönünde hizmetler vermek.

WEB ÜZERİNDEN MEVZUAT TAKİBİ VE BİLGİLENDİRME :
Mevzuattaki değişiklikler ve gelişmeler, internet ortamında web üzerinden  zamanında mükelleflerimize ulaştırılmakta ve özellikli konularda açıklama notları yayınlayarak firmaların mevzuatla ilgili konularda aydınlatılmasını sağlamak.

SORUMLULUK BEYANI

ilgiymm.com, mali ve hukuki bilgi portalı olan maliyeciler.com dan bilgi derlemeye ve aktarmaya yönelik hazırlanmış olup, web sayfalarında yer alan her türlü bilgi, ekibimiz tarafından azami özen gösterilerek takip edilmektedir.  Ancak, sitede yer alan bilgilerin kullanılmasından doğabilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü şahısların uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı ilgiymm.com ve ekibi sorumlu tutulamaz.

 

Ana Sayfa | Kaynakça | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | İletişim


www.ilgiymm.com